Jestem terapeutą, socjoterapeutą, trenerem, pedagogiem.
Specjalizuję się w prowadzeniu terapeutycznym młodzieży i dorosłych zarówno w kontakcie indywidualnym, terapii rodzinnej jak i grupowym.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi z zachowaniami ryzykownymi, w tym zaburzeniami odżywiania, kompulsywnym objadaniem się, samookaleczającym się, mającej kłopoty z agresją, wycofanej.
Udzielam wsparcia osobom DDA/DDD/DDN; osobom z kłopotami z zapanowaniem nad złością lub innymi emocjami czy też przeżywającymi różne trudności w życiu codziennym. Pracuję również z rodzicami w obszarach trudności wychowawczych.
Posiadam bogate doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi przemocy, w kryzysie, po stracie, z PTSD. Jestem edukatorem HIV/AIDS, dzięki czemu w swojej pracy mogę świadomie towarzyszyć osobom żyjącym z wirusem co jest szczególnie istotne w pracy z osobami nadaktywnymi seksualnie.  Pracuję w oparciu o model poznawczo – behawioralny i integratywny. W pracy terapeutycznej skupiam się na relacji i słuchaniu, wsparciu i towarzyszeniu. Moje wieloletnie doświadczenia pokazały mi, że problemy rzadko kiedy są płaskie i jednowymiarowe, dające zakwalifikować się do jednej diagnozy, najczęściej trudności zgłaszane przez osoby są kombinacją wielu aspektów i należy je traktować wielowymiarowo poszukując skutecznych metod zwiększenia komfortu funkcjonowania psychicznego. Interesuję się psychosomatyką oraz psychodietetyką, włączając je do pracy psychoterapeutycznej.