Aleksandra Miksimów – Gil – psycholog, psycholog dziecięcy, seksuolog, psychoterapeuta w trakcie nauki

 

Jestem absolwentką psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Ukończyłam następujące studia podyplomowe: Seksuologia Kliniczna oraz Wczesne, Wieloaspektowe Wspomaganie Rozwoju Dziecka. Swoje doświadczenie zdobywałam podczas pracy w przedszkolu, w poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz udzielając konsultacji i psychoedukacji dojeżdżając do domu klienta. Podczas studiów odbywałam również staże w centrum neuropsychiatrii dla dzieci i młodzieży, w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia oraz Poradni Seksuologicznej i Psychoterapii Intimed w Warszawie.

Zajmuję się głównie wsparciem oraz pomocą psychologiczną, psychoedukacją i edukacją seksualną. Pracuję z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą.

Swoją pracę opieram o założenia wywodzące się z nurtu poznawczo-behawioralnego. Pracuję z osobami cierpiącymi z powodu rozstania, żałoby, trudności w relacjach interpersonalnych,  dysfunkcji seksualnych (zaburzenia orgazmu, zaburzenia reakcji genitalnych, zaburzenia popędu seksualnego) czy zaburzeń preferencji seksualnych.

Nieustannie uczestniczę w kursach oraz szkoleniach w trosce o aktualną wiedzę. Regularnie superwizuję swoją pracę, a także kieruje się Kodeksem Etycznym Psychologa.