Jestem psycholożką realizującą 4-letnie, całościowe szkolenie psychoterapeutyczne akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej. Szkolę się i pracuję w nurcie integracyjnym. Studia magisterskie z psychologii ukończyłam z wyróżnieniem na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie zdobywałam pracując jako psycholog na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli, podczas stażu w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu oraz podczas praktyk na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu.

Pracowałam jako wykładowca w Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, prowadząc zajęcia z psychologii muzyki w ramach Studium Pedagogicznego. Muzyka jest moją pasją i chętnie włączam ją do pracy terapeutycznej z osobami, które są tym zainteresowane.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i warsztatach z zakresu psychoterapii, pomocy psychologicznej i metod pracy z ciałem. Obecnie uczestniczę w kursie terapii akceptacji i zaangażowania (Acceptance and Commitment Therapy, ACT).

Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa.

Pracuję w nurcie integracyjnym – indywidualnie podchodząc do każdej osoby, korzystam z dorobku różnych szkół terapeutycznych. Szczególne znaczenie ma dla mnie jakość relacji terapeutycznej. Kierując się empatyczną, nieoceniającą i pełną szacunku postawą, staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń dla osoby, z którą pracuję.